با طراحی خانه آشنا شوید!! با طراحی خانه آشنا شوید!! .

با طراحی خانه آشنا شوید!!

خرید میزکار استیل باکیفیت

میزکار استیل یکی از اصلی ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی به شمار می رود. این نوع میز نیز توانسته کیفیت بالایی را داشته باشد که برای خرید از بازار طلایی کافیست بر روی لینک کلیک نمایید. با مشاهده ویدیو نیز می توانید اطلاعات بیشتری را به دست بیاورید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۴:۴۷ توسط:اسماعیل پرژکی موضوع: نظرات (0)

خرید آب هویج گیری صنعتی باکیفیت

آب هویج گیری صنعتی توانسته بهترین مشخصات را به خود اختصاص دهد. این نوع از آبمیوه گیری ها می توانند کاملا مناسب انواع کافی شاپ ها باشد که برای خرید کافیست بر روی لینک کلیک نمایید. برای مشاهده ویدیو نیز می توانید از کلیک استفاده کنید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۳:۴۱ توسط:اسماعیل پرژکی موضوع: نظرات (0)

خرید فر ساندویچ باکیفیت

فر ساندویچ توانسته از مشخصات مختلفی برخوردار باشد و برای انواع فست فودها مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید از بازار طلایی بر روی لینک کلیک نمایید. همچنین شما عزیزان برای آشنایی بیشتر می توانید ویدیو آماده شده را مشاهده نمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۲:۲۴ توسط:اسماعیل پرژکی موضوع: نظرات (0)

استفاده از مه پاش در گلخانه ها

مارچوبه
آیا به دنبال سبزیجاتی هستید که 20 سال تولید کند؟ مارچوبه باغ پاسخی برای آن است. بهتر است از یک تاج یک یا دو ساله کاشته شود. بیست تاج مارچوبه می تواند تأمین کافی برای یک خانوار چهار نفره را ایجاد کند
مارچوبه از رقابت متنفر است. از بین بردن همه علف های هرز و علف های اطراف آن حیاتی است. هرگز محصولات دیگر را در همان منطقه نکارید.

برای آبیاری این گیاه می توانید از مه پاش بهره ببرید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر از مه پاش، بر روی لینک کلیک کنید. 

روش معمول کاشت مارچوبه در سنگر است. باید حدود 12 تا 14 اینچ زیر باشد. خاک را با مقدار زیادی مواد آلی حفر شده در ترانشه تکمیل کنید. تاج ها را 12 اینچ به صورت جداگانه تنظیم کنید ، شاخه ها را به سمت بالا قرار دهید. نیازی به انتخاب همه چیز نیست. اگر همه چیز را خرد کنید ، تاج ممکن است بمیرد. بعضی از نیزه ها را ترجیحاً کوچکترین ها بگذارید.
از اولین برداشت خود خیلی هیجان زده نشوید. در چند سال اول خیلی از آن را انتخاب نکنید. آنها نیاز به ایجاد یک سیستم ریشه و انرژی پایدار دارند که به آن نیاز خواهند داشت. این محصول محصول نیزه سخاوتمندانه ای را در فصل آینده فراهم می کند.
اسفناج
اسفناج یک سبزی برگ سرد و مقاوم است. این یک محصول رایج است که می تواند در تمام طول سال رشد کند. بیشتر اسفناج در هوای خنک رشد می کند. آفات معمولاً چالشی نیستند ، خصوصاً برای تازه وارد.
آنها شرایط رشد قابل مقایسه ای به عنوان کاهو دارند ، اما مواد مغذی بیشتری دارند. می توان آن را به صورت تازه یا پخته مصرف کرد. این ماده از آهن ، کلسیم و ویتامین بالاتری نسبت به سایر سبزیجات پرورش یافته برخوردار است. حتی یکی از منابع عالی ویتامین ها است.

اسفناج عاشق آفتاب کامل تا سایه روشن با خاک خوب زهکشی شده است. خاک خود را با کود قدیمی تقریباً یک هفته قبل از کاشت آماده کنید. دمای خاک نباید بیش از 70 درجه فارنهایت افزایش یابد. نهال ها به سختی پیوند می شوند. این دلیل آن است که شروع آن در داخل خانه توصیه نمی شود. فقط در صورت نیاز به آنها غذا دهید. وقتی نهال ها به چند سانتی متر جوانه زدند ، آنها را از فاصله سه تا چهار اینچ نازک کنید. خاک را با مالچ مرطوب نگه دارید.

شما می توانید برگ ها را به محض رسیدن به اندازه کافی بالغ برای خوردن ، برداشت کنید. فقط برگهای بیرونی را بردارید. بگذارید هسته هسته بزرگتر شود. این باعث می شود گیاه به رشد خود ادامه دهد. همچنین این روش پیچ و مهره را به طور موقت به تأخیر می اندازد.
بادمجان
بادمجان ها را بادمجان نیز می شناسند. این سبزی های گرم و گرم مانند فلفل و گوجه فرنگی به شرایط نسبتاً گرم نیاز دارند. تختخواب های برجسته تقویت شده با کود کود کمپوست یک مکان رونق عالی برای بادمجان ها است. بسترها بلافاصله خاک را گرم می کنند.
بادمجان ممکن است تمایل به سقوط بیش از حد میوه های رسیده داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که آنها را با قد تقریبی 24 اینچ بهم بزنید. همچنین می توانید از قفس برای قائم نگه داشتن آنها استفاده کنید. برخی از گلدان ها و تختخواب های برجسته با ملافه را بررسی کنید.

برای جلوگیری از بیماری ها از بهترین ترکیب گلدان استفاده کنید. پس از کاشت آنها را به خوبی آبیاری کنید. برای حفظ رطوبت و از بین بردن علف های هرز آزار دهنده ، یک لایه مالچ اضافه کنید. جوانه های انتهایی را برای بوش ضخیم تر بردارید. این سبزیجات برای گلدان ها نیز عالی است و حاشیه های تزئینی جذابی را ایجاد می کند.

16 تا 24 هفته پس از کاشت ، زمان مناسب برای برداشت محصول است که پوست روشن و چروک خورده نیست. بادمجان را نکشید. میوه را نزدیک ساقه برش دهید و تقریباً یک اینچ از آن باقی بماند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۳:۰۹ توسط:اسماعیل پرژکی موضوع: نظرات (0)

طراحی باغ چه اصولی را به خود اختصاص داده است؟

طراحی باغ یک بیان کاملاً شخصی است و حتی در بهترین حالت نیز یک علم دقیق نیست. با این حال ، برخی اصول راهنما وجود دارد که به شما کمک می کند تا یک نگاه منسجم و یکپارچه ایجاد کنید. همانند نواختن ساز ، اگر می توانید این اصول را بیاموزید ، می توانید هرچه مورد علاقه شما است را رها کنید. البته طراحی هر چیزی اصول خودش را دارد. به عنوان مثال فر پیتزا نیز که حتی از تجهیزات آشپزخانه است نیز با اصول خاصی همراه است. برای دیدن طراحی های ویژه فر پیتزا کافی است برای روی لینک کلیک کنید. 


اصول اساسی طراحی باغ به اندازه کافی ساده است ، با این حال ، اغلب به بیش از یک نام گفته می شود. 3 دسته زیر شامل عناصر اساسی است که ، اگر با هم ترکیب شوند ، نسخه عمومی مورد قبول طراحی خوب باغ را تشکیل می دهند. به خاطر داشته باشید که باغ شماست و شما هستید که باید از نتایج آن راضی باشید. قوانین قرار است شکسته شود.


سفارش / تراز / تناسب
این به ساختار اساسی باغ اشاره دارد. نظم را می توان از طریق تقارن به دست آورد ، مانند یک باغ رسمی ، از طریق تکرار گیاهان یا رنگ ها ، یا از طریق متعادل سازی ویژگی های پررنگ یا روشن با وزن مکمل از بافت خوب یا ویژگی های خاموش (به طور کلی در یک ضخیم 1/3 به 2/3 خوب) نسبت) آنچه شما نمی خواهید یک باغ است که تصادفی به نظر می رسد ، گویی گیاهان در هر کجا که لکه های خاکی در دسترس باشد جمع می شوند. لازم نیست برنامه ای را روی کاغذ بیاورید ، اما باید قبل از شروع حفر چاله ها ، در نظر بگیرید که گیاهان خود را در کجا قرار دهید.

هماهنگی یا وحدت
همانطور که از اصطلاحات پیداست ، هماهنگی یا وحدت زمانی است که قسمت های باغ به طور کلی با هم کار کنند. همه ما باغاتی را دیده ایم که احساس می کنند به چشم حمله می کنند. این اتفاق می افتد وقتی که عناصر مختلف بیش از حد زیاد وجود داشته باشد.

هماهنگی در ویرایش حاصل می شود. این کار را می توان با استفاده از یک پالت رنگی محدود ، تکرار گیاهان کلیدی در باغ ، تکرار رنگها یا ساختارها ، مانند کره های گردی که به طور دوره ای از مرزها پراکنده شده اند ، یا با توسعه بستر گل خود در اطراف یک نقطه کانونی واضح ، به دست آورد. اگر تا به حال باغ موضوعی را دیده باشید ، باغی با وحدت داخلی مانند باغ کاملاً سفید ، باغ پروانه یا باغ کلکسیونر هاستا مشاهده کرده اید.

جریان ، انتقال یا ریتم
ساختار عالی و عناصر متحد کننده یک تصویر زیبا ایجاد می کند ، اما باغ شما می تواند ثابت به نظر برسد. برای جالب نگه داشتن چیزها ، باید چشم را در حال حرکت نگه دارید. این بدان معنا نیست که بازدیدکنندگانی که از باغ شما دیدن می کنند باید نگاه خود را به هر طرف جلب کنند. شما می خواهید با هدایت نگاه آنها ، آرام آرام آنها را در کشف باغ خود راهنمایی کنید. شما می توانید این کار را با تغییرات تدریجی در ارتفاع یا جلوگیری از رنگ ، انحناهایی که تا رسیدن به آنجا دیده نمی شوند ، یا کانون های جذاب یا مکان های نشیمن که صدا می کنند ، تحقق بخشید. از انتقال می توان برای ایجاد توهم فضای بزرگتر با ایجاد عمق هنگامی که گیاهان کوچکتر به گیاهان بلندتر برمی گردند استفاده کرد. آنچه شما برای آن تلاش می کنید جلوگیری از توقف ناگهانی چشم است.

این 3 عنصر با هم کار می کنند و باید ایده هایی باشند که شما برای شخصی سازی باغ خود با آنها بازی می کنید. اجازه ندهید آنها با این اشتباه اشتباه شما را فلج کنند. شما همیشه می توانید یک گیاه را به جای دیگری در باغ منتقل کنید یا حتی آن را هدیه دهید و چیز جدیدی را امتحان کنید. هنگامی که اصول طراحی باغ را فرا گرفتید ، می توانید عناصر بیشتری مانند عطر و صدا را به آن اضافه کنید. و همه باغ ها کاری در حال انجام هستند ، پس از بازی نترسید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۹:۳۶ توسط:اسماعیل پرژکی موضوع: نظرات (0)

طراحی داخلی چه اصولی را به خود اختصاص داده است؟

وقتی اصول اساسی طراحی داخلی را می دانید می توانید هر فضایی را تغییر دهید تا افسانه به نظر برسد. شما می دانید که وقتی وارد یک اتاق خوب طراحی شده می شوید چه حسی دارد. شما می توانید احساس کنید که همه چیز چسبیده و در کنار هم قرار گرفته است. درست احساس می شود با کمی آگاهی از اصول اولیه طراحی می توانید در خانه خود به این اثر برسید. این دانش را با تمرین و آزمایش مرتبط کنید و در راه ایجاد یک خانه زیبا هستید. پس زمانی که می خواهید به یک خانه جدید اسباب کشی کنید، حتما به طراحی آن توجه داشته باشید. البته حواستان باشد تا در این کار به دیوارها آسیبی وارد نشود. به این منظور می توانید بر روی اسباب کشی پالسین کلیک کنید تا اینکار را برای شما به انجام برسانند. 


تعادل
در طراحی ، تعادل احساس تعادل ایجاد می کند. همه چیز در مورد یکسان سازی یا تقریب وزن بصری اشیا است. تعادل نه تنها از طریق شکل ، بلکه از طریق رنگ ، الگو و بافت نیز ایجاد می شود.


سه نوع تعادل وجود دارد:

متقارن یا رسمی: فضاهای سنتی یا رسمی خواستار تعادل متقارن هستند در جایی که فضا به طور مساوی به دو طرف تقسیم می شود که آینه یکدیگر هستند. به عنوان مثال ، می توان گفت دو صندلی در دو طرف میز میز قهوه متعادل هستند. دستیابی به این نوع تعادل آسان است زیرا عناصر طراحی در هر طرف تکرار می شوند. اگر مراقب نباشید ، این نوع تعادل می تواند یکنواخت و کسل کننده شود.
نامتقارن یا غیررسمی: وزن بصری خطوط ، رنگ ها ، فرم ها و بافت ها بدون تکرار دقیق متعادل هستند. به اندازه تعادل متقارن مرتب نشده و می تواند پیچیده و جالب تر باشد. به عنوان مثال ، یک مبل را می توان با قرار دادن دو صندلی در سمت دیگر متعادل کرد.
تعادل شعاعی زمانی حاصل می شود که یک نقطه کانونی مرکزی با سایر عناصر تابش شده از آن یا اطراف آن وجود داشته باشد. به عنوان مثال می توان به میز ناهار خوری گرد ، صندلی هایی که دور آن چیده شده اند اشاره کرد. تکرار زیادی از فرم ، بافت و رنگ وجود دارد.

ریتم
همانند موسیقی ، ریتم در طراحی همه چیز در ایجاد الگوهای تکرار و کنتراست برای ایجاد علاقه بصری است. با استفاده از همان رنگ یا شکل در فواصل مختلف می توانید به این مهم دست پیدا کنید. هدف آن حرکت چشم شما در اتاق است. به عنوان مثال ، می توانید با استفاده از رنگی در بالش ها ، انتخاب آن در یک نقاشی و تکرار دوباره آن در یک فرش ، ریتم خود را ایجاد کنید. این تکرارها به حمل چشم شما در اتاق کمک می کند.

هماهنگی
هماهنگی زمانی ایجاد می شود که همه عناصر با هم برای ایجاد یک پیام واحد عمل کنند. همانطور که ریتم می تواند هیجان ایجاد کند ، هماهنگی نیز احساس آرامش را ایجاد می کند. به عنوان مثال ، شما می توانید فقط با استفاده از یک رنگ هماهنگی ایجاد کنید ، حتی اگر فرم های شما از لحاظ شکل ، اندازه و بافت بسیار متفاوت باشد.

تاکید
اتاقی که همه چیز از اهمیت یکسانی برخوردار باشد ، پراکنده یا کسل کننده به نظر می رسد. شما به لنگر احتیاج دارید. فضاهای معماری اغلب دارای نقاط دیدنی مانند شومینه یا پنجره ای با منظره زیبا هستند. می توانید با چیدمان مبلمان در اطراف آن ، برای تأکید بر آن ، نقطه کانونی داخلی را ارتقا دهید. در اتاقی که فاقد چنین مکان دیدنی داخلی است ، می توانید از طریق گروه بندی مبلمان یا استفاده از یک قطعه غیرمعمول یا بزرگ یکی را ایجاد کنید.

تناسب و مقیاس
تناسب نسبت بین اندازه یک قسمت به قسمت دیگر است و مقیاس نحوه ارتباط اندازه یک شی با جسم دیگر یا فضایی است که در آن قرار گرفته است. به عنوان مثال ، یک مقطع بزرگ با پرشدگی زیاد در یک اتاق کوچک از مقیاس خارج خواهد شد.

بعضی از روابط متناسب از دیگران لذت بخش ترند. یونانیان باستان با بخش طلایی روبرو شدند که می خواست همه نسبت را به یک فرمول ساده کاهش دهد: نسبت بخش کوچکتر به بخش بزرگتر باید همان نسبت بخش بزرگتر به کل باشد. این نسبت در طبیعت وجود دارد و هنرمندان و معماران نیز از آن استفاده کرده اند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۵:۳۹ توسط:اسماعیل پرژکی موضوع: نظرات (0)