با طراحی خانه آشنا شوید!! با طراحی خانه آشنا شوید!! .

با طراحی خانه آشنا شوید!!

استفاده از مه پاش در گلخانه ها

مارچوبه
آیا به دنبال سبزیجاتی هستید که 20 سال تولید کند؟ مارچوبه باغ پاسخی برای آن است. بهتر است از یک تاج یک یا دو ساله کاشته شود. بیست تاج مارچوبه می تواند تأمین کافی برای یک خانوار چهار نفره را ایجاد کند
مارچوبه از رقابت متنفر است. از بین بردن همه علف های هرز و علف های اطراف آن حیاتی است. هرگز محصولات دیگر را در همان منطقه نکارید.

برای آبیاری این گیاه می توانید از مه پاش بهره ببرید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر از مه پاش، بر روی لینک کلیک کنید. 

روش معمول کاشت مارچوبه در سنگر است. باید حدود 12 تا 14 اینچ زیر باشد. خاک را با مقدار زیادی مواد آلی حفر شده در ترانشه تکمیل کنید. تاج ها را 12 اینچ به صورت جداگانه تنظیم کنید ، شاخه ها را به سمت بالا قرار دهید. نیازی به انتخاب همه چیز نیست. اگر همه چیز را خرد کنید ، تاج ممکن است بمیرد. بعضی از نیزه ها را ترجیحاً کوچکترین ها بگذارید.
از اولین برداشت خود خیلی هیجان زده نشوید. در چند سال اول خیلی از آن را انتخاب نکنید. آنها نیاز به ایجاد یک سیستم ریشه و انرژی پایدار دارند که به آن نیاز خواهند داشت. این محصول محصول نیزه سخاوتمندانه ای را در فصل آینده فراهم می کند.
اسفناج
اسفناج یک سبزی برگ سرد و مقاوم است. این یک محصول رایج است که می تواند در تمام طول سال رشد کند. بیشتر اسفناج در هوای خنک رشد می کند. آفات معمولاً چالشی نیستند ، خصوصاً برای تازه وارد.
آنها شرایط رشد قابل مقایسه ای به عنوان کاهو دارند ، اما مواد مغذی بیشتری دارند. می توان آن را به صورت تازه یا پخته مصرف کرد. این ماده از آهن ، کلسیم و ویتامین بالاتری نسبت به سایر سبزیجات پرورش یافته برخوردار است. حتی یکی از منابع عالی ویتامین ها است.

اسفناج عاشق آفتاب کامل تا سایه روشن با خاک خوب زهکشی شده است. خاک خود را با کود قدیمی تقریباً یک هفته قبل از کاشت آماده کنید. دمای خاک نباید بیش از 70 درجه فارنهایت افزایش یابد. نهال ها به سختی پیوند می شوند. این دلیل آن است که شروع آن در داخل خانه توصیه نمی شود. فقط در صورت نیاز به آنها غذا دهید. وقتی نهال ها به چند سانتی متر جوانه زدند ، آنها را از فاصله سه تا چهار اینچ نازک کنید. خاک را با مالچ مرطوب نگه دارید.

شما می توانید برگ ها را به محض رسیدن به اندازه کافی بالغ برای خوردن ، برداشت کنید. فقط برگهای بیرونی را بردارید. بگذارید هسته هسته بزرگتر شود. این باعث می شود گیاه به رشد خود ادامه دهد. همچنین این روش پیچ و مهره را به طور موقت به تأخیر می اندازد.
بادمجان
بادمجان ها را بادمجان نیز می شناسند. این سبزی های گرم و گرم مانند فلفل و گوجه فرنگی به شرایط نسبتاً گرم نیاز دارند. تختخواب های برجسته تقویت شده با کود کود کمپوست یک مکان رونق عالی برای بادمجان ها است. بسترها بلافاصله خاک را گرم می کنند.
بادمجان ممکن است تمایل به سقوط بیش از حد میوه های رسیده داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که آنها را با قد تقریبی 24 اینچ بهم بزنید. همچنین می توانید از قفس برای قائم نگه داشتن آنها استفاده کنید. برخی از گلدان ها و تختخواب های برجسته با ملافه را بررسی کنید.

برای جلوگیری از بیماری ها از بهترین ترکیب گلدان استفاده کنید. پس از کاشت آنها را به خوبی آبیاری کنید. برای حفظ رطوبت و از بین بردن علف های هرز آزار دهنده ، یک لایه مالچ اضافه کنید. جوانه های انتهایی را برای بوش ضخیم تر بردارید. این سبزیجات برای گلدان ها نیز عالی است و حاشیه های تزئینی جذابی را ایجاد می کند.

16 تا 24 هفته پس از کاشت ، زمان مناسب برای برداشت محصول است که پوست روشن و چروک خورده نیست. بادمجان را نکشید. میوه را نزدیک ساقه برش دهید و تقریباً یک اینچ از آن باقی بماند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۳:۰۹ توسط:اسماعیل پرژکی موضوع: نظرات (0)